Levná ubytovna v Katolickém domově studujících

Praha, Hradčany, Karlův most, Orloj

Hostel v centru Prahy

Katolický domov studujících nabízí levnou variantu ubytování přímo v centru Prahy. Hostely v Praze nemají často požadovanou kvalitu, kterou jsme vám schopni nabídnout. Naše pokoje jsou čisté a patří k tomu nejlepšímu, co lze v oblasti levného ubytování v centru Prahy najít. Nejen, že se levně ubytujete, ale také ušetříte za dopravu, na mnoho zajímavých míst se dostanete pěšky.

Kde nás najdete

 • Metro

  Můstek (trasa A/B), Národní třída, Karlovo náměstí (trasa B)

 • Tramvaj

  Lazarská (3, 9, 14, 24), Myslíkova (14), Národní třída (6, 9, 18, 22), Národní divadlo (6, 9, 17, 18, 22),

 • Z letiště Václava Havla

  autobusem Airport Express až do zastávky Masarykovo nádraží, odtamtud na tramvajovou zastávku Jindřišská a tramvají číslo 9 na Národní třídu.

Během školního roku (září – červen) nabízíme jeden 3 a jeden 4 lůžkový pokoj s vlastním kompletním příslušenstvím (WC + koupelna). V období letních prázdnin (červenec – srpen) je k dispozici: 3 pokoje (2 - 3 lůžkové) s vlastním kompletním příslušenstvím (WC + koupelna), 20 pokojů (2 – 5 lůžkových) pouze s koupelnou; WC, vařič, lednice a mikrovlnná trouba jsou na patře společné. K dispozici je také kaple a wifi. Odpočinek najdete na malém dvorku v zeleni. V den nástupu je pokoj připraven od 14 hodin. V den ukončení pobytu je třeba pokoj opustit do 10 hodin. Recepce je otevřená od 7 do 24h. Naproti recepci v Obchůdku je možné zakoupit výtvory z keramiky z tvorby jedné ze sester dominikánek.

Ceník ubytování

Cena za 1 osobu / 1 noc Dospělí Děti mladší 18 let
Školní rok od 350,- Kč 200,- Kč
Letní prázdniny od 320,- Kč 180,- Kč

Prázdniny 1. 7. 2016 - 14. 8. 2016


Prohlédněte si také:

Kompletní ceník ubytování, pdf
Podmínky ubytování, pdf

Zarezervujte si ubytování

Rezervace ubytování vyřizujeme pouze v pracovní dny odpoledne. Děkujeme za pochopení.

Rezervační formulář Vyplňte povinný údaj
Vyplňte povinný údaj
Invalid Input
Invalid Input
Vyplňte povinný údaj
Vyplňte povinný údaj
Vyplňte povinný údaj
Vyplňte povinný údaj

Označte prosím, zda patříte do některé ze skupiny osob osvobozených od placení turistického poplatku hl. m. Prahy 15,- Kč za osobu a noc:
Invalid Input
Invalid Input
Více o poplatcích …
Invalid Input

Potvrzením vámi objednané rezervace z naší strany vzniká mezi smluvními stranami smluvní vztah dle zák. 40/1964 Sb., Občanský zákoník v platném znění.

Odesláním požadavku na rezervaci souhlasíte s výše uvedenými Podmínkami ubytování.

Info

od 320 Kč / noc

no smoking wifi
 • Recepce 7 – 24h
 • Platba on-line nebo v hotovosti
 • Ubytování od 14 do 21 h
 • WiFi
 • Koupelna v každém pokoji
 • Kuchyňka na patře
 • Kaple
 • 2, 3 a 4 lůžkové pokoje
 • Nekuřácký hostel
Katolický domov studujících sídlí ve dvou vzájemně propojených domech. Dům je otevřený od 7 do 24h. Jeden z 25 pokojů. Jeden z podkrovních pokojů s jedinečným výhledem na Prahu. V naší jídelně s kapacitou 48 míst podáváme každý den snídani od 7h30 do 9h. V naší zahradě si můžete odpočinout od hluku velkoměsta. Jeden z našich domů, kde vás ubytujeme. Sezení, které je vám samozřejmě k dispozici. Náš dům prošel pečlivou rekonstrukcí a tak jsme pamatovali i na výtah pro tělesně postižené. Kaple je přístupná všem.

Kontakt

Katolický domov studujících - hostel
Černá 1610/14
110 00 Praha 1
 • Telefon: +420 224 934 496

Reference spokojených hostů

Chtěla jsem vám moc poděkovat za čas krátké dovolené, který jsme mohli strávit ve vašem domově. Moc se nám u vás líbilo krásné, čisté a příjemné prostředí a vlídný přístup všech, co o nás pečovali. Pokud se v budoucnu zase vypravíme do Prahy, velice rádi se k vám zase vrátíme.

Pavla Zámečníková, Horní Němčí

další reference

Užitečné odkazy