Katolický domov studujících

domov mládeže a školní jídelna

Reference ubytovaných hostů


Svou recenzi můžete napsat na stránkách google maps nebo na stránkách seznam firmy.

Za Vaši recenzi děkujeme.


Během čtrnácti let jsme Prahu navštívili čtyřikrát a vždy jsme se zde rádi ubytovali. Je to tu moc pěkné, útulné a blízko památek. Děkujeme vám ze srdce za skvělé ubytování.

Krystýnovi, Bílovice u Uherského Hradiště


Chtěla jsem vám moc poděkovat za čas krátké dovolené, který jsme mohli strávit ve vašem domově. Moc se nám u vás líbilo krásné, čisté a příjemné prostředí a vlídný přístup všech, co o nás pečovali. Pokud se v budoucnu zase vypravíme do Prahy, velice rádi se k vám zase vrátíme.

Pavla Zámečníková, Horní Němčí


Děkuji za velmi příjemný pokoj, atmosféru ubytování, i za velmi čisté prostředí! Jste také skvěle umístěni, coby kamenem dohodil od mnoha významných památek! Rád se tu kdykoli vrátím!

Štěpán K.


Srdečně vás všechny zdravím a velmi děkuji za perfektní a laciné ubytování i velmi milé prostředí (bylo mi jako před mnoha léty u moji maminky). Byl jsem u vás již několikrát. Rád na vás myslím a těším se, že vás opět někdy uvidím a využiji vašeho pohostinství.

Jiří G.


...včera jsem u Vás jednu noc přespávala a chci Vám velmi poděkovat za nádherné prostředí, čas, který jsem mohla strávit v kapli a vůbec za pohostinství. Málokde v Praze se zůstávalo takto dobře! Snad bude v KDS volno i při dalších mých cestách do Prahy. Ještě jednou Vám děkuji a zůstávám s velkým pozdravem.

Hana L.


 

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies..